Sala Waniliowa

Sala Waniliowa to idealne miejsce na przyjęcia weselne, bankiety, bale sylwestrowe, uroczystości z okazji Chrztu i Komunii oraz spotkania w gronie rodziny. W samym sercu miasta, w eleganckich wnętrzach z profesjonalną obsługą i wyjątkowym menu. To idealne miejsce na spotkania firmowe, rozmowy biznesowe, konferencje lub szkolenia. Wachlarz zastosowań jest nieograniczony.

 Doskonała lokalizacja, piękny panoramiczny widok na rzekę Brdę, ulicę Mostową oraz Stary Rynek. Dwie klimatyzowane sale, z możliwością wydzielenia dodatkowych dwóch osobnych sal.

 

 

W ramach przyjęcia zasiadanego możemy przyjąć jednocześnie do 100 osób, natomiast w przypadku bufetu stojącego do ok. 200 osób. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, rzutnik multimedialny (niestacjonarny), ekran (niestacjonarny), flipchart (niestacjonarny), mikrofony oraz podest, czyli małą scenę z XIX wiecznym fortepianem.

 

 

 

 

Sala Waniliowa to miejsce z doskonałą kuchnią, sygnowaną marką Restauracji Sowa, gdzie obiady czy kolacje zawsze są wydarzeniem wyjątkowym. Nasza karta zawiera szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, z kompozycjami smakowymi bogatymi w zioła oraz warzywa. Ciekawą ofertę znajdą dla siebie amatorzy ryb i owoców morza oraz wegetarianie. Potrafimy zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Zgodnie z Państwa życzeniem, w zależności od okazji dobieramy menu oraz organizujemy oprawę muzyczną.

 

Copyright ©2011 Cukiernia Sowa, coded and designed 01studio.eu